Jep Merr Traktora Ne Drenas

Haradinaj shkon në Drenas, në bastionin e PDK-së dhe jep deklarata të forta Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 16 August 2019 Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka vizituar degën e partisë së tij në Drenas, ku ka theksuar se vlerë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës është sinqeriteti me veten dhe. Komuna : Drenas Kontakti: Tel: 049 800 029 E-mail: Muhamet. Veseli viziton xhaminë e djegun në Drenas, kjo asht deklarata e tij Kadri Veseli, bisedë telefonike me Naim Tërnavën e Dodë Gjergjin, jep detaje se çka folën Donatori i Vetëvendosjes u emnue kryesues i bordit të Postës. Shume e mire. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Klinika Infektive jep detaje për gjendjen e foshnjës dhe nënës së infektuar me koronavirus. [email protected] Haradinaj merr mbështetje në Gjilan. Ne konsiderojmë që shkelja themeltare me rastin e zgjedhjes së Z. Drejtori i Arsimit në Komunën e Drenasit, Daut Thaqi i emëruar në këtë pozitë rreth një muaj më parë, ka dhënë dorëheqje. Shtatorja e Adem Jasharit merr formë Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 13 July 2019 Shtatorja e komandantit legjendar, Adem Jashari ka hyrë në procedurën e realizimit të shtatores në argjilë për t’u përfunduar pastaj në bronz. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Feronikeli - KEK-u Ora 17:30 Stadiumi "Rexhep Rexhepi" - Drenas /Gazeta Sheshi/. Mirëpo ne duhet të jemi të kujdesshëm në trajtimin e rasteve. The best recommendations for Jep Merr Pidhat. Kyçuni Krijoni llogari. Merrjep Al Vlore. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Ankuesi mashkull …. Policia e Kosovës ka dhënë detaje nga aksidenti i djeshëm që ndodhi në Drenas. 2 nenit: 15, paragrafi:1,2 dhe 3 të Ligjit të Punës nr: 03/L-212, nenit 5 të Kontratës Kolektive Sektoriale të Shëndetësisë, dhe U. Traktora dhe Mjete Bujqesor. mk është faqja më e madhe për shitblerje në Maqedoni. 56% të votave, nga anëtarët të cilët votuan sot në Vushtrri për kryetar të Lëvizjes VETËVENDOSJE!”, ka shkruar Selaci. Military Videos Recommended for you. Në këtë situatë të krijuar, gjyqtari …. Në qytetin e Drenasit në Kosovë gjatë ditës së enjte janë përuruar shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari në sheshin "Fehmi Lladrovci". Rasti i nxënëses nga Drenasi, e cila ishte rreth të 16-ave. Avokati Tomë Gashi, që në procesin "Drenica 1" mbron ish-komandantin e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Sylejman Selimi, ka treguar se ky i fundit do të […]. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë seksuale e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli. Mirëpritur! Hyni në llogarinë tuaj. Shqipëri +355 44 537 787. Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, thotë se ka menduar të dorëhiqet nga detyra e ministrit pas publikimit të rastit të vajzës së mitur nga Drenasi që është keqtrajtuar së pari nga mësuesi e më pastaj edhe nga një zyrtar policor. Ka refuzuar të përgjigjet në pyetjet e […]. Drenica merr lajmin e madh (FOTO) 12 Shkurt, ata do të udhëtojnë në Drenas për ta përkrahur ekipin e zemrës. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-traktora ne shitje kosov merrjep. Osmani e merr vesh nga mediat se LDK ka sot ka takim, ky është reagimi i saj Lladrovci: Veç një rast me COVID-19 në Drenas, shqetësuese zjarrvëniet e qëllimshme Krasniqi pas takimit te Kurti: Shkova për t’i treguar se ka bërë gabime me trajtimin e COVID -19. Mirel Josa merr zyrtarisht drejtimin e Prishtinës, ndryshon vendet me Thaçin Shkruar nga SOT. Pengesa disavjeçare për liberalizimin e vizave për kosovarët, prej 18 korrikut ka hyrë në fazën finale të saj, pasi Komisioni Evropian (KE) ka dhënë rekomandimin pozitiv për lëvizjen e lirë të qytetarëve të shtetit më të ri në Evropë. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. E këtyre deklaratave të Konjufcës së fundi i është përgjigjur kryetari i LDK'së, Isa Mustafa, ku ka thënë se askush nga partia e tij nuk …. Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Rikupero fjalëkalimin. - Jan 21, 2018 459 votues, Për: 457, Kundër: 001, Abstenim: 001. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. zoti ka falur qdo gje ne kete bot dhe te gjith muslumanet te jemi krenar dhe te lumtur qe kemi fen islame. 7k Followers, 198 Following, 1,290 Posts - See Instagram photos and videos from ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura). Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik, në një konferencë për media ka njof. SEBALD IN PRISTINA* * On the occasion of the project *GRAPHIC, NOVEL. Drejtor i Arsimit: Muhamet Gjoka Data e lindjes:. 1 EUR 29 Pri 10:08 Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 22:39 Irina Shayk merr masat mbrojtëse teksa shëtitet me vajzën. Ajo ishte drejtuar në polici, por aty kishte vazhduar abuzimi me të. Te ne ka qenë problem, se pothuajse s’ka familje në Malishevë që nuk e ka një anëtar në Itali dhe kjo ka ndiku në kaq shumë raste”, ka thënë Begaj për Express. Sipas kryeministrit kanë aplikuar mbi 34,600 biznese, ndërsa vetëm sot kanë përfituar 5,600 prej tyre. Ferizaj më i prekuri nga COVID-19, kryetari Agim Aliu jep detaje Rahoveci, komuna që po i “shpëton” Coronavirusit Për bashkatdhetarët dhe qytetarët e Kosovës, kjo është lista me numrat emergjent Në pritje të vendimit të Thaçit Kevina, seksi dhe serioze në paraqitjen e fundit Kelmendi: Heshtja e Thaçit dhe e Kurtit për djegien e Xhamisë në Drenas tregon shumë Skënder. Siç dihet, Drenica luan në terrenin me bari sintetik, teksa 'Shqiponjat e Zeza' kanë paralajmëruar udhëtimin në mënyrë të organizuar Majlinda Kelmendi i jep çdo sportisti në Kosovë një arsye për të. Për komunën e Gjakovës janë 1386 fitues, Deçan 734, Dragash 435, Drenas 1171 dhe Fushë Kosovë 224. fjalëkalimi juaj. Limaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se koalicioni i tij do të dalë e para në Malishevë ndërsa në Prizren, Suharekë, …. Shiten Fiat te Reja, te Perdorura. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Sipas Policisë mbrëmë rreth orës 18:00, në fshatin Korreticë e Poshtme të Drenasit, ka ndodhur një aksident trafiku, ku për pasojë një person (këmbësore) ka vdekur. Në prani të Presidentit të. Një aksident ka ndodhur në fshatin Gllobar (Tërstenik) të Drenasit në mes të një traktori dhe një makine. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Roller-ka dhe Skateboard-e Drenas. Në këtë situatë të krijuar, më së shumti janë duke e pësuar sportistët, pasi iu mungon stërvitja në grup, shkruan Gazeta Olle. Kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka bërë parashikimet e tij për komunat ku mund të dalë NISMA e para e ku qëndron mirë me vota. Komuna e Drenasit ka shpallur tender në vlerë prej […]. “Pas rezultateve të pakënaqshme, Trajneri Teo Hojc merr përgjegjësinë për humbjet dhe jep dorheqje nga pozita […]. Tohir i jep borxh vetes për arkat e Interit 12 Mars, 2016 Një Inter i çmendur në fushë, por jo më pak të çuditshme janë edhe lëvizjet që po bëhen në kryesinë e klubit për të mbrojtur bilancet, duke parë që edhe ky sezon vështirë se do të sjellë kapitale të freskëta ekonomike dhe shumë të rëndësishme nga Liga e. Hajnat vjedhin një kasafortë me ari në një lokal në Drenas Irani nga e hëna do t'i rihapë xhamitë në disa pjesë të vendit Interi e ka seriozisht për Paul Pogban. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. Whatsapp: 00491632462192 Tel: 0035569 832 9354. Office: Department of Economics. Vërshimet në Rahovec - Momenti kur uji e merr me vete një qytetar. Shpallje në Të gjitha komunat. Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Xhelili, ish- shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, kryesuesi i Kuvendit Komunal të Drenasit, Labinot Halilaj… janë bërë bashkë sonte në një darkë në një nga restorantet e Drenasit, shkruan Gazeta Evropa. Trajneri i ekipit nga Drenas, Zekirija Ramadani u shprej tejet i kënaqur me triumfin që i jep pozitën e lideres skuadrës së tij, përcjell Gazetasheshi. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Zgjedhjet ne Drenas 08:36 | 4 Dhjetor 2016 Votimi në qendrën e votimit më të madhe në Drenas, filloi ashtu siç ishte paraparë, megjithatë vëzhguesit dhe kryesuesi i një vendvotimi, patën një debat të nxehtë se ku duhet të qëndrojë një vëzhguese. Në këtë situatë të krijuar, gjyqtari …. Nis protesta në Drenas, merr pjesë edhe Lladrovci Nis protesta në Drenas, merr pjesë edhe Lladrovci. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. "Në ora 15:50, policia është njoftuar për një rast në Drenas. Buzhala ka thënë se prishja pritet të rregullohet brenda […]. Tovërlani bën një llogari fare të thjeshtë, për …. programi ndalon kur t e merr e string bosh p er hyrje * dhe afishon rezultatet. Gjykata e Apelit i ka konsideruar të pabazuara ankesat e avokatëve mbrojtës kundër caktimit të masës së paraburgimit prej një muaji për të pandehurit. II Shko dhe mos u kthe Asgjë të mos mbes, Vetëm një grusht dhe Hidhma kur të vdes. Shqipëria jep “OK”, OBSH përgëzon! Ja kush do marrë pjesë në studimin klinik Covid-19: Viti akademik mund të rifillojë së shpejti e të zgjasë deri në shtator Pipero: Kemi hyrë në fazën e dytë të epidemisë, ja kush e ka tashmë barrën më të rëndë Protokollet e sigurisë: Qeveria përcakton bizneset ku ka më shumë risk nga koronavirusi Kim Jong-un ka vdekur?. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina pyllore dhe bujqesore merrjep. Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij,. Të nderuar qytetarë të Drenasit, në lidhje me mbledhjen e radhes së Komitetit për Politikë dhe Financa (KPF) e cila është paraparë të mbahet nesër me 19. Tregukosovar. The best recommendations for Jep Merr Pidhat. 12 Shkurt 2019. Traktor 539 ne gjendje shum te mir. Skandaloze/ Moderatori i 'Fiks Fare': I jep valium burrit dhe i merr k*** në gojë komshiut (VIDEO) Në rrjetet sociale ka shkaktuar një debat të madh gjuha e përdorur nga dy …. Nga Klina Naser Morina Gllarev Agim […]. Lladrovci merr sërish kazmën, inspekton punimet në Gllobar për t'u bindur se u punua keq Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci pas ankesave nga banorët e fshatit Gllobar për projektin e asfaltimit të rrugëve dhe rrugicave, ka dalë në terren për t'i parë nga afër punimet për realizimin e këtij projekti. Nga GazetaMonitor. BulevardiOnline-February 8, 2019. “Pas rezultateve të pakënaqshme, Trajneri Teo Hojc merr përgjegjësinë për humbjet dhe jep dorheqje nga pozita […]. Gjykata merr këtë vendim, për civilët e arrestuar në Zubin Potok Digjet punëtoria në Drenas, shkaktohen dëme në vlerë prej 120 mijë eurove e mbesin pa. Tregukosovar. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë seksuale e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli. Burime të Indeksonline brenda komunës kanë bërë të ditur se Thaqi tashmë ka ofruar dorëheqjen e tij nga ky post. G dhe ecurinë e hetimeve. Posedon: 2 Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo wc Ballkon Koridor. Nderrohet me makine me te madhe. Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar 30 ditë ndalje (prapa grilave) ndaj Vesel Veselit. Kurti e merr një mbështetje të fortë për reciprocitetin nga Gjermania Kosova ime 4 Mars, 2020 - 09:39 Diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger i ka dalë në krah kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe idesë së tij për reciprocitetin. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. Kërkoni shpallje në MerrJep. Dje e gjeti trupin e pajetë të Malësor Dashit, por a po merr Kasumi në kërkimin e Armend Trenës, tregon Policia 0 Policia e Kosovës së bashku me Forcën e Armatosur të Kosovës si dhe me institucionet kanë filluar edhe sot kDrkimet për gjetjen e trupit të policit, Armend Trena që vazhdon të mbetet i zhdukur që nga dita e shtune. Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në Samitin për Paqe të Evropës Juglindore 2019 në Tiranë, i cili organizohet nga Federata Universale e Paqes. "Nga lokali i lartcekur janë konfiskuar 14 (katërmbëdhjetë) shtëpiza të kompjuterëve, një diviar, një telefon si dhe 135. NISMA Socialdemokrate ka vazhduar ‘gjahun’ e njerëzve të mediave, pasi nga një medium e ka marrë edhe një gazetar dhe e ka future në parti. Tractorspotter Recommended for you. Policia jep detaje për sulmin ndaj djalit të Isa Mustafës, si ndodhi ngjarja. Join Facebook to connect with Traktora Makineri Bujqesore and others you may know. Njoftimefalas. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje. , të dyshuar për përdhunim të një 16 vjeçareje, nga Drenasi janë liruar përkohësisht nga organet e drejtësisë. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur në takim zëvendësministrin e MKRS-së, Ismet Beqiri, i cili zyrtarisht edhe ka pranuar këtë detyrë. Rimorkio veteshkarkuese ne tre ane dhe mbulese me mushama - Tirane Merr Jep Traktora Com Pictures to. Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç dhe kryetari i komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, kanë penguar mbledhjen e kuvendit në Drenas duke hyrë pa paralajmërim dhe ndërprerë debatin për raportin vjetorë të vitit të kaluar. Stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas po merr pamje evropiane. Drenas | Makina | Vetura. Lajmi është bërë i ditur pak minuta më parë nga faqja zyrtare e KB Prishtina përcjell Klan Kosova. Prishtina me 10 futbollistë në fushë e ka mundur Feronikelin në super ndeshjen e Ipko Superligën e Kosovës të mërkurën në Drenas, duke ia rrëmbyer pozitën e parë. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 5763/17, të dt. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Tregukosovar. Vetura dhe Fiat ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Vendimi është marrë pasi në gjykatë të enjten pasdite është mbajtur seanca për caktimin e masës së sigurisë ndaj zëvendësshefit të hetimeve të Stacionit Policor të Drenasit, […]. Përmes një njoftimi për media, Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka dhënë detaje rreth rastit të vajzës nga Drenasi, e cila ka rrëfyer se prej vitit 2016, kur ajo ka qenë 16-vjecare, është shfrytëzuar seksualisht fillimisht nga një mësues i shkollës së saj, e më pas edhe nga polici. Shpallje në Të gjitha komunat. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Për vetura në shitje. Ai deklaroi se Bleranda dje, e enjte, kishte qenë në Drenas për të kryer punë rreth një patentë-shoferi. Plyg 3sh ne gjendje te mire. Vile ne shitje : 1. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 29 Pri 10:29 Trulli. posted on 25/12/2017 at 3:46 pm. Haziri ka thënë se vendimi i taksës 100 për qind ka qenë veprim politik me pasoja. Në total, numri i fituesve për këto komuna është 3950. Kërkoni shpallje në MerrJep. Ngjarja ka ndodhur në Drenas, ku më pas personi i dyshuar vullnetarisht ka dorëzuar dy armë-revole, me nga një karikator kal. Kosovës në Shqipëri! SH. Ka refuzuar të përgjigjet në pyetjet e […]. Facebook gives people the power to share and. Zyrtarët e Bashkësisë Islame të Kosovës kanë paralajmëruar se kryesia e BIK-ut shumë shpejt do ta shqyrtojë rastin e rrahjes së imamit të Xhamisë së Gradicës, Gazmend Mehmetit, nga Imami i Drenasit Osman Musliu, që ishte ndihmuar edhe nga vëllai i tij Limani. Shkëmbinjtë në Grykë të Rugovës dhe të dy anët përgjatë tërë rrugës së Rugovës tash e sa vite ngjajnë sikur të ishin mure të ndonjë panairi të reklamave, prej reklamave të vendosura nga kompanitë dhe…. Tregukosovar. 17 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar vetëm mbrëmë në Komunën e Malishevës. Kemi hyrë në javën e dytë që prej prezullimit të të gjitha aktiviteteve sportive në vend, pas vendimit të Qeverisë së Kosovës, pas përhapjesë së virusit, korona. Tags: Hotel Prishtina, LAN, PC, prishtine, Pristina hotels, TV, UN, VIP OVERVIEW Hotel Prishtina is located within the heart of the city’s most important business district, few meters from the UN-s headquarters in Kosova (UNMIK). Gjenerali Rrahman Rama merr pjesë në Konferencën e Shefave të Mbrojtjes në Gjermani Komanda e Ushtrisë Amerikane për Evropë po e jep për mbështetjen. Drejtori i Arsimit në Drenas, Arsim Mehmeti, ka thënë se DA-ja nё bashkёpunim. Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca ditë më parë deklaroi se partia e tij e pret LDK'në deri me datën 23 gusht, nëse dëshiron të bashkohet me ta, shkruan Gazeta Metro. Makina pyllore dhe bujqesore merrjep. Toke 78 ari afer gjimnazit ne Drenas. Në këtë debat kanë marrë pjesë Kryetari i Komunës, Ramiz Lladrovci, Drejtoresha për Planifikim Urban dhe Mbrojtje të Mjedisit, Flutura Avdiu, Grupi Punues […]. -jep merr traktor kosov 2018. Kosovës në Shqipëri! SH. Ai deklaroi se Bleranda dje, e enjte, kishte qenë në Drenas për të kryer punë rreth një patentë-shoferi. Nexhat Demaku sot do të japë dorëheqje nga pozita e kryetarit të komunës dhe të kryetarit të degës së PDK-së në Drenas. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. econ 417 uiuc, Prerequisite: ECON 302 or consent of instructor; consent of instructor required for student with credit in ECON 211. Reshjet e shumta të shiut kanë bërë që shumë zona të Kosovës sot të vërshohen nga uji. Christian Erikseni dhe Tottenhami duket se përfundimisht do të ndajnë udhët. Learti është kurorëzuar me gruan e tij ndërkohë që në disa video të publikuara në rrjetet sociale nga babai i tij, ish-portieri i mirënjohur kosovar, Shukri Paqarada, çifti shihen shumë të emocionuar. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Pra këtu flitet për një konflikt të mundshëm të interesit sepse mund të ketë një ndikim…Këto lidhje duhet të hulumtohen”. Mirel Josa ka marrë vendim të papritur pasi Prishtina e humbi ndeshjen për titull me Feronikelin. Job Description. Hoti tha se policia ka dalë në vendin e ngjarjes ndërsa pritet të vijë ekipi e mjekësisë ligjore për ta marrë trupin e pajetë të personit. Me anë të një postimi në Facebook,. Ja sa vota ka marrë Kurti në Drenas dhe Vushtrri. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e. Rastit i janë përgjigjur menjëherë njësitet relevante policore. Policia e Kosovës jep detaje nga aksidenti në Drenas 28 shtator 2019 - 16:33 Një aksident ka ndodhur në fshatin Gllobar (Tërstenik) të Drenasit në mes të një traktori dhe një makine. Tribunat prapa portave dhe në pjesën qëndrore kanë përfunduar, derisa kanë mbetur edhe disa detaje për t’i perfeksionuar ato. , ka pranuar kallëzim penal më 21. Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka dënuar ashpër rastin e abuzimit të nxënëses 16 vjeçare nga një mësimdhënësi në komunën e Drenasit. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-traktora ne shitje kosov merrjep. Berisha: Me padrejtësi të madhe, shkëputën Tropojën nga Kosova Gjatë fushatës elektorale në Tropojë, kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka falënderuar tropojanët për ndihmën që iu kanë dh. Ish më i miri i botës në futboll, do të vazhdojë të mbetet në paraburgim në Paraguai, përcjell lajmi. Kryeshefi i PTK-së, Sejdi Hoxha, gjatë kohës së cilit kjo ndërmarrje ka punuar me humbje, mori timonin e PDK-së në Drenas përballë kundër-kandidatëve Naim Bazaj …. Një prej veprimtarëve të kamotshëm dhe drejtues shumëvjeçari i Degës së LDK-së në Drenas Izet Abdyli ka dhënë dorëheqje nga Kryesia e Degës së LDK-së në Drenas. 2017, kurse, prokurori i çështjes ka marrë aktvendim per fillimin e hetimeve më 10. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. SHPËRNDAJE. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Madhësia e tekstit. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Durrës. Vesel Veseli, rreshter në stacionin policor në Drenas kishte keqpërdorur seksualisht të miturën, e cila kishte raportuar rastin e keqpërdorimit nga mësimdhënësit. 30 të prekur të tjerë të evidentuar bënë që totali të arrijë në 510. Sidoçoftë nëse e lexoni këtë shkrim, ndaluni dhe mendoni, ne kemi një shpresë, ajo është rinia e cila me anë të vullnetit të mirë sjell përparim. Tregukosovar. Ajo ishte drejtuar në polici, por aty kishte vazhduar abuzimi me të. Drenica merr lajmin e madh (FOTO) 12 Shkurt, 2018 Pavarësisht asaj që Drenica në kuadër të rrethit të katërt të Kupës do të ndeshet me një skuadër të Ligës së Dytë, Arbërin, tifozët skenderajas do të jenë pran ekipit. 2019 nga ora 23:00-00:30, 01. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Facebook gives people the power to share and. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. policia merr nga arkivi dosjen e aleksandËr lumezit Shumë protestues sot janë mbledhur para shkollës “Gjergj Kastrioti- Skënderbeu” për të marshuar drejt Stacionit Policor në Drenas. Të premten në Drenas është arrestuar një person pasi në lokalin e tij është vërtetuar organizim i bixhozit të paligjshëm dhe organizim i skemave piramidale. Facebook gives people the power to share and makes the world more open. Teksa bota ndodhet në një panik të madh nga Koronavirusi dhe pandemia ndodhet në zemër të Europës, ka edhe njerëz e personalitete të ndryshme që e marrin më qetë situatën. Kërkoni shpallje në MerrJep. BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina pyllore dhe bujqesore merrjep. Siç dihet, Drenica luan në terrenin me bari sintetik, teksa 'Shqiponjat e Zeza' kanë paralajmëruar udhëtimin në mënyrë të organizuar Majlinda Kelmendi i jep çdo sportisti në Kosovë një arsye për të. Kërkoni shpallje në MerrJep. C 16:38 / 28 Shtatorë 2019 | lajme Merr te gjitha lajmet ne email duke u anetaresuar:. Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Njoftimefalas. Rastin ka ndodhur me 30 janar të këtij viti ku po diskutohej për raportin vjetor të buxhetit të vitit …. Në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, Feronikeli u shpall kampion i Kosovës në futboll, falë fitores 1:0 me golin e Yll Hoxhës, raporton Insporti Kjo është hera e dytë radhazi që Prishtina e Josës dështon ta fitojë titullin në […]. Në sallën e Kuvendit Komunal është mbajtur debati publik me qytetarë për të diskutuar Planin Lokal të Veprimit në Mjedis 2020-2025 të organizuar nga Drejtoria për Planifikim Urban dhe Mbrojtje të Mjedisit. Shitet kosa me gjedje te Rregull nga kumuna Istogit po si pas marveshje mun me kotaktu ne numrimin 0 49374814 ose drim See More April 30, 2019 Traktor newhollan marka 40-20 80 kuaj turbo viti 2014 ka 900 or dekumentat te paguara per 1 vit trak tori ka dhe agregate. Shpallje në Të gjitha komunat. Ne konsiderojmë që shkelja themeltare me rastin e zgjedhjes së Z. com enable you to buy and sell almost anything on your community. merr masa që në secilën komunë në zonën e shërbimit të jenë nga dy ekipe mobile të cilat do jenë në shërbim të qytetarëve, furnizim me ujë që është esenciale dhe sanim të të gjitha defekteve që mund të shfaqen në rrjetin e ujësjellësit dhe kanalizimit,. 24 minuta më par Merr te gjitha lajmet ne email duke u anetaresuar:. Al Pazar - Dasma ne Kalimash - 7 Prill 2018 - Show Humor - Vizion Plus - Duration: 10:45. Drenasi mbrëmë u shndërrua në një arenë përballjesh për të fituar kandidaturën për deputet. merr masa për sigurimin e mjeteve dhe pajisjeve themelore të punës,. Rastit i janë përgjigjur menjëherë njësitet relevante policore. al, Hybamboomouthwashpus_Hydent, Mer jep ndero, Mjete bujqesore Hamataj, Mjete bujqesore ne shitje, Makineri bujqesore, Agrar-Traktor, Agritek-Traktora bujsor, Rinait Tractores, Umaweb Magazine Usato Macchine Agricole ‎, Agrimir Pullukcu. Kërkoni shpallje në MerrJep. Facebook gives people the power to share and makes the world more open. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik, në një konferencë për media ka njof. 2019 / 15:13. Kjo ka sjell edhe shqetësim tek ata për të marrë shërbime gjatë kësaj kohe, veçanërisht në banka. "Në ora 15:50, policia është njoftuar për një rast në Drenas. Të tjera > Kafshë shtëpiake > Therandë | Shpalljet | Biki ne shitje: pin. Sipas kryeministrit kanë aplikuar mbi 34,600 biznese, ndërsa vetëm sot kanë përfituar 5,600 prej tyre. Ndërkohë, në Drenas ekipi i Gani Sejdiut, Feronikeli, e pret KEK-un në ndeshjen e cila fillon nga ora 17:30 në "Rexhep Rexhepi", shkruan Gazetasheshi. Policia jep detaje për plagosjen e avokatit Gazmend Halilaj ku u përmend edhe Sami Lushtaku Avokati nga Drenasi, Gazmend Halilaj, është plagosur dje përpara shtëpisë së tij nga dy persona të cilët kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. -merrjep traktora gjith kosoven. Një aksident ka ndodhur sot rreth ores 19:00 në Drenas, kur një veturë është goditur nga treni transportues i mallrave. Join Facebook to connect with Filloreta Hamza and others you may know. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. "Kryetari Lladrovci merr vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike Komuna e Drenasit, respektivisht, Kryetari Ramiz Lladrovci, ka marr vendim që të ndalohet ndezja e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike gjatë festave të fundvitit në hapësirat publike dhe zonat e banuara, përjashtimisht datës së 31. Të rekomanduara. Bekim Jashari kishte qenë udhëheqës i bordit të Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror. Shpallje në Të gjitha komunat. Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca ditë më parë deklaroi se partia e tij e pret LDK'në deri me datën 23 gusht, nëse dëshiron të bashkohet me ta, shkruan Gazeta Metro. Siç dihet, Drenica luan në terrenin me bari sintetik, teksa 'Shqiponjat e Zeza' kanë paralajmëruar udhëtimin në mënyrë të organizuar Majlinda Kelmendi i jep çdo sportisti në Kosovë një arsye për të. Sports Show: Edon Zhegrova jep disa detaje për karrierën e tij - 26. Hoti tha se policia ka dalë në vendin e ngjarjes ndërsa pritet të vijë ekipi e mjekësisë ligjore për ta marrë trupin e pajetë të personit. KF Feronikeli (Albanian: Klubi Futbollistik Feronikeli), commonly known as Feronikeli is a professional football club based in Glogovac, Kosovo. Kërkoni shpallje në MerrJep. Ka nisur protesta para shkollës "Skënderbeu" në Drenas, protestë kjo e drejtuar kundër rastit të fundit me 16 vjeçaren në Drenas. Rasti ka ndodhur në Gjakovë rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë. Përmes një komunikate drejtuar mediave, në MASHT thonë se ngjarje të tilla janë të shëmtuara dhe të papranueshme në shoqëritë e zhvilluara. NISMA Socialdemokrate ka vazhduar 'gjahun' e njerëzve të mediave, pasi nga një medium e ka marrë edhe një gazetar dhe e ka future në parti. Nga informatat e para të marra nga vendi i ngjarjes. Tregukosovar. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Llapi arriti t’i fitojë tri pikët nga përballja me Drenicën në Podujevë, që përfundoi me rezultat 1:0 për vendasit. 2017, kurse prokurori i çështjes ka marrë aktvendim për fillimin e hetimeve më 10. Të enjten ka munguar në shkollë A. Comments Off on PDK ia merr mbi 100 anëtarë AKR-së në Drenas (Foto) PDK ia merr mbi 100 anëtarë AKR-së në Drenas (Foto) Kryetari i nëndegës së AKR-së nga pesë fshatrat, Na ndiqni ne Facebook. Bazuar në rezultatet e të gjitha këtyre veprimeve hetimore, prokurori i rastit merr aktvendim për pushimin e hetimeve, të evidentuar me PP/II nr. Nisma merr mbështetje në Komoran Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismas’s Socialdemokrate, Jakup Krasniqi bashkë me disa prej kandidatëve për deputet, mbrëmë ka qëndruar në familjen e Gani Gashit në Komoran në prang të zgjedhjeve të 6 tetorit. Një aksident ka ndodhur në fshatin Gllobar (Tërstenik) të Drenasit në mes të një traktori dhe një makine. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t'iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës. Më këtë rast, Limaj ka vlerësuar lartë figurën e Shën Terezës. Prishtina me 10 futbollistë në fushë e ka mundur Feronikelin në super ndeshjen e Ipko Superligën e Kosovës të mërkurën në Drenas, duke ia rrëmbyer pozitën e parë. 05/20/2018 14:48 të zhvilluar në Drenas. 5 euro Transporti Gratis Per porosi na shkruani ne privat ose ne tel oo386 49 499 318 viber 0038649 828205 viber Ju mirepresim Lexo më shumë. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Roller-ka dhe Skateboard-e Drenas. Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç dhe kryetari i komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, kanë penguar mbledhjen e kuvendit në Drenas duke hyrë pa paralajmërim dhe ndërprerë debatin për raportin vjetorë të vitit të kaluar. 'Perballja ne studio mes burrit, gruas dhe dashnorit' (Pjesa 2) Back. "Arsyet e dorëheqjes sime janë angazhimet politike dhe akademike", ka deklaruar kryetari i degës së PDK-së në Drenas, Sejdi Hoxha. Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Xhelili, ish- shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, kryesuesi i Kuvendit Komunal të Drenasit, Labinot Halilaj… janë bërë bashkë sonte në një darkë në një nga restorantet e Drenasit, shkruan Gazeta Evropa. Tags: Hotel Prishtina, LAN, PC, prishtine, Pristina hotels, TV, UN, VIP OVERVIEW Hotel Prishtina is located within the heart of the city’s most important business district, few meters from the UN-s headquarters in Kosova (UNMIK). Tregukosovar. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik, në një konferencë për media ka njof. Keni harruar fjalëkalimin tuaj? Rikupero fjalëkalimin. Bekim Jashari kishte qenë udhëheqës i bordit të Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror. Kurti e merr një mbështetje të fortë për reciprocitetin nga Gjermania Kosova ime 4 Mars, 2020 - 09:39 Diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger i ka dalë në krah kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe idesë së tij për reciprocitetin. Ish-qeveria "Mustafa", kishte marrë vendim që stadium të ndërtohet në Bënicë, por […]. Prokuroria Themelore në Prishtinë e ka cilësuar si "Vrasje në Tentativë" rastin e plagosjes së avokatit nga Drenasi, Gazmend Halilaj. Autori: Gazeta inFokus 17:06 | 02 October 2019. 3 900 EUR Dje 13:34. Drejtori i Arsimit në Drenas, Arsim Mehmeti, ka thënë se DA-ja nё bashkёpunim. Sindikata e Bashkuar e Arsimit Shkencës dhe Kulturës. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Ole Gunnar Solskjaer, po përqendron vëmendjen e tij në nënshkrimin e një qendërmbrojtësi të ri, mesfushori qendror dhe një sulmuesi Harry Maguire, Bruno Fernandes dhe Paulo Dybala thuhet se të gjithë janë në radarin e Norvegjezit, edhe pse tani duket se gjigantët e Premier League kanë synime të tjera në mendje,përcjell ORAinfo. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë seksuale e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli. , ka pranuar kallëzim penal më 21. 5763/17, të dt. Siç dihet, Drenica luan në terrenin me bari sintetik, teksa 'Shqiponjat e Zeza' kanë paralajmëruar udhëtimin në mënyrë të organizuar Majlinda Kelmendi i jep çdo sportisti në Kosovë një arsye për të. Përmes një njoftimi për media, Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka dhënë detaje rreth rastit të vajzës nga Drenasi, e cila ka rrëfyer se prej vitit 2016, kur ajo ka qenë 16-vjecare, është shfrytëzuar seksualisht fillimisht nga një mësues i shkollës së saj, e më pas edhe nga polici. Lajmi është bërë i ditur pak minuta më parë nga faqja zyrtare e KB Prishtina përcjell Klan Kosova. Mirë se vini! Hyni në llogarinë tuaj. Kështu ka thënë për Indeksonline, zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala. Sot 14:23. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar. Kolegë të nderuar, shumica nga ne nxënësit tonë i shikojmë me syrin e prindit dhe i ruajmë e i mbrojmë në të gjitha kohërat. Mos hezitoni të jeni krijues dhe të eksperimentoni duke shtuar Superushqimin në enët tuaja dhe ne receta. Policia ka njoftuar se kjo ngjarje ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshjeje të mëhershme. Ujësjellësi Rajonal “Prishtina” ka njoftuar se është vështirësuar furnizmi me ujë të pijshëm për shkak të vërshimeve dhe turbullimit të ujit në kanalin “Ibër Lepenc”, nga i cili furnizohet me ujë fabrika për përpunimin e ujit. 2017, kurse prokurori i çështjes ka marrë aktvendim për fillimin e hetimeve më 10. Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makinen tuaj me cmime te arsyeshme Na gjeni ne. MAKINA PYLLORE DHE BUJQESORE MERRJEP - MAKINA. Komuna : Drenas Kontakti: Tel: 049 800 029 E-mail: Muhamet. Lokacioni për ndërtimin e stadiumit të Kombëtares së Kosovës kishte përplasur jo pak në fund të vitit të kaluar pushtetarët dhe opozitën e tanishme. 2017, kurse, prokurori i çështjes ka marrë aktvendim per fillimin e hetimeve më 10. Ai ka treguar se gjatë gjithë kohës ka qenë në kontakt me …. Lajme në Drenas dhe Skenderaj po veprohet ndryshe. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Traktora NE Shitje dhe të tjerët që mund t'i njihni. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. -jep merr traktor kosov 2018. Ja arsyeja: I paknaqur me situatën e krijuar në Degën e LDK-së në Drenas, sjelljen despotike të Kryetarit të Degës, përçarjet në Kryesi, pas 27 viteve aktivitet në …. Dy muaj më parë, kandidatja për kryeministre në zgjedhjet e. Whatsapp: 00491632462192 Tel: 0035569 832 9354. Në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, Feronikeli u shpall kampion i Kosovës në futboll, falë fitores 1:0 me golin e Yll Hoxhës, raporton Insporti Kjo është hera e dytë radhazi që Prishtina e Josës dështon ta fitojë titullin në […]. com on Facebook. Ai deklaroi se Bleranda dje, e enjte, kishte qenë në Drenas për të kryer punë rreth një patentë-shoferi. Sports Show: Edon Zhegrova jep disa detaje për karrierën e tij - 26. Lladrovci merr vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike Komuna e Drenasit, respektivisht, Kryetari Ramiz Lladrovci, ka marr vendim që të ndalohet ndezja e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike gjatë festave të fundvitit në hapësirat publike dhe zonat e banuara, përjashtimisht datës së 31. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real. Kështu thonë zyrtarët e Degës së Nismës në …. Aktualisht, në këtë komunë janë të konfirmuara 61 raste, […]. Tregukosovar. Sipas kryeministrit kanë aplikuar mbi 34,600 biznese, ndërsa vetëm sot kanë përfituar 5,600 prej tyre. “Kryetari Lladrovci merr vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike Komuna e Drenasit, respektivisht, Kryetari Ramiz Lladrovci, ka marr vendim që të ndalohet ndezja e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike gjatë festave të fundvitit në hapësirat publike dhe zonat e banuara, përjashtimisht datës së 31. 5763/17, të dt. Efektet pozitive të izolimit nga COVID-19 në Kosovë. Adelina Ismaili merr lajmin e madh nga Bazeli Albanian Show 12 muaj më parë 12 muaj më parë Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Tregukosovar. Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makinen tuaj me cmime te arsyeshme Na gjeni ne. Ajo ndër të tjerash e falënderon 28-vjeçaren për mbështetjen që po u jep “2019 College Singin Day” dhe fton që të vazhdojë me punën në ndihmë të njerëzve në nevojë. Haradinaj merr mbështetje në Gjilan. Supremja ka vendosur që rasti "Drenica 1" të kthehet sërish në rigjykim. Njoftimin e ka bërë Posta e Kosovës përmes një komunikatë për media. al dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion shit bli makina. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje. Madhësia e tekstit. C 16:38 / 28 Shtatorë 2019 | lajme. Ai ka thënë se me mjetet e tij do ta financonte një shtyllë për vendosjen e flamujve: më 17 shkurt atë të Kosovës ndërkaq më 28 nëntor, flamurin kombëtar. Kërkoni shpallje në MerrJep. Nisma merr mbështetje në Komoran Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismas’s Socialdemokrate, Jakup Krasniqi bashkë me disa prej kandidatëve për deputet, mbrëmë ka qëndruar në familjen e Gani Gashit në Komoran në prang të zgjedhjeve të 6 tetorit. Ligji specifikon se s'mund as të bëhesh drejtor në ndërmarrje publike nëse në 36 muajt e fundit ke qenë pjesë e pozitave partiake. Trajneri i ekipit nga Drenas, Zekirija Ramadani u shprej tejet i kënaqur me triumfin që i jep pozitën e lideres skuadrës së tij, përcjell Gazetasheshi. Feronikeli-Slovan Bratislava, çmime të arsyeshme të biletave për sfidën e kthimit 17:24, 29/07/2019. Policia e Kosovës jep detaje nga aksidenti në Drenas. See more of Merr jep. "Kryetari Lladrovci merr vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike Komuna e Drenasit, respektivisht, Kryetari Ramiz Lladrovci, ka marr vendim që të ndalohet ndezja e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike gjatë festave të fundvitit në hapësirat publike dhe zonat e banuara, përjashtimisht datës së 31. NISMA Socialdemokrate ka vazhduar ‘gjahun’ e njerëzve të mediave, pasi nga një medium e ka marrë edhe një gazetar dhe e ka future në parti. Mesfushori i Spurs nuk e ka rinovuar kontratën e tij me klubin londinez, kështu që në verë largimi i tij është i pashmangshëm. Nderrohet me makine me te madhe. Gjatë kësaj fundjave do të zhvillohen edhe ndeshjet e tjera të kësaj xhiroje, në të cilën e merr vëmendjen derbi mes kampionit në fuqi, Feronikelit, dhe liderit të tabelës, Ballkanit, të shtunën në orën 13:00 në Drenas. V dhe mësimdhënësi Sh. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. Facebook da a la gente el poder. Traktora NE Shitje është në Facebook. Në qendrën më të madhe te votimit në Drenas, atë në shkollën fillore "Rasim Kiçina" deri në orën 13:00 kanë votuar rreth 16 për qind apo 644 votues. II Shko dhe mos u kthe Asgjë të mos mbes, Vetëm një grusht dhe Hidhma kur të vdes. com mëson se ndryshimet kanë prekur njësinë e Antidrogës në Veri ku udhëheqësi Mersid Kasumoviq është zëvendësuar nga Ilir Xhemajli që është i afërm i eprores …. Tregukosovar. Kjo ka bërë që bukuroshja jonë të marrë edhe një letër falënderuese nga ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje. Classified ads in Të gjitha komunat. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Ky zjarr dyshohet të jetë shkaktuar aksidentalisht nga vizitorët. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina pyllore dhe bujqesore merrjep. Në një video të publikuar sot nga vetë Bazaj, shihet ku ai merr ‘bekimin’. Axha i të mbyturës nga vetura në Fushë Kosovë jep detajet e ngjarjes tragjike (VIDEO) Kronika February 24, 2017 - 13:47. Office Hours: 3:30-4:45, Tuesday, other times by appointment. Leshoj lokalin me qera ne Ulpian, mbrapa AAK ne Prishtine Drenas. Ekskavatorë, kultivator, makineri mbjellje, vaditje, dezinfektimi, spërkatje, korrje, cisterna magazinimi, pjesë këmbimi. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Leshohet banesa me qira te Mati 1. Nexhat Demaku sot do të japë dorëheqje nga pozita e kryetarit të komunës dhe të kryetarit të degës së PDK-së në Drenas. 2017, kurse prokurori i çështjes ka marrë aktvendim për fillimin e hetimeve më 10. Në një video të publikuar sot nga vetë Bazaj, shihet ku ai merr 'bekimin'. Klina tash e 24 ditë është e mbyllur në karantinë si pasojë e vetëm një rasti me Covid-19. kosovë merr jep pjes per traktora 539. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Ramush Haradinaj merr mbështetje të madhe në Drenas, në bastionin e PDK-së Autori: Gazeta inFokus 17:06 | 02 October 2019 Koalicioni AAK-PSD ka mbajtur tubimin qendror në Drenas. Ate qe nuk e ben shteti ndaj qytetareve te varfer , pra shteti qe u merr dhe nuk u jep asgje, fale Zotit po e ben nje njeri si Halili. Ramiz Lladrovci, i cili më 18 dhjetor fitoi në garë për kryetar të Drenas, sot do të jep betimin e të parit të këtij qyteti. Cdo mos raportim deri ne kete afat kohor donte raportohet si mosrealizim i aktiviteteve pergaditore per masat kunderepidemike kunder Coronavirus COVID-19 dhe donti raportohen direkt Ministrit te Shendetesise dhe Sekretarit nga ana e Task Team e Komitetit per monitorimin e Semundjeve ngjitese. Vile ne shitje : 1. Ai ka thënë se përurimi simbolik i Shën Terezës tregon edhe njëherë zemrën e madhe dhe shpirtin e madh të një kombi të vogël …. Dumoshi gjatë takimit e njoftoi…. Ajvaz Berisha, i njohur si komandant “Tigri”, ka arritur të marrë votat që të kandidohet për deputet në Këshillin e Qendrës së VV-së në Drenas. Të gjithë nxënësit fitues të vendit të parë do të shpërblehen me certifikatë nga Qeveria e Republikës së Kosovës, e cila ka një dedikim të veçantë nga shkrimtari. Kërkoni shpallje në MerrJep. Naim Bazaj është kthyer në qendër të vëmendjes përsëri në Partinë Demokratike të Kosovës. Facebook gives people the power to share and makes the world more open. Kuzhin merrjep drenas dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Z Enver HOXHAJ Ministër i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës …. Ajo më pas kishte hipur në autobus për t'u kthyer në banesën ku jetonte me nënën e saj në Fushë Kosovë. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. Facebook daje. Postimi i Abdylit: I pa kënaqur me situatën e krijuar në Degën e LDK-së në Drenas, sjelljen despotike të Kryetarit të Degës, përçarjet në Kryesi, pas 27 viteve aktivitet në LDK e 24 vite anëtar i Kryesisë së Degës ( Dy mandate sekretar e tri mandate kryetar Dege) paraqes :. Toke 78 ari afer gjimnazit ne Drenas. Policia jep detaje për aksidentin në Shkabaj, disa të lënduar në QKUK. Skandaloze/ Moderatori i 'Fiks Fare': I jep valium burrit dhe i merr k*** në gojë komshiut (VIDEO) Në rrjetet sociale ka shkaktuar një debat të madh gjuha e përdorur nga dy …. Kjo dege po punon shume ne riorganizimin e nendegeve dhe po fut ne struktura te rinj e te reja qe do t’i japin dinamike te re deges tone ne kete komune”, ka shtuar ai. Gjatë kësaj fundjave do të zhvillohen edhe ndeshjet e tjera të kësaj xhiroje, në të cilën e merr vëmendjen derbi mes kampionit në fuqi, Feronikelit, dhe liderit të tabelës, Ballkanit, të shtunën në orën 13:00 në Drenas. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Sot 14:23. Bekim Jashari kishte qenë udhëheqës i bordit të Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror. Lajme në Drenas dhe Skenderaj po veprohet ndryshe. Në prani të Presidentit të. Sor pritet të bëhet testimi edhe i tetë personave që kanë qenë në kontakt me të infektuarit. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. If you have something to sell, publish your ad for free!. Për vetura në shitje. Shpallje në Të gjitha komunat. 2018, me arsyetimin se, për rastin në fjalë, meqenëse ka pasur dy (2) deklarata kontradiktore, dhe ekzaminimin mjeko-ligjor, i cili nuk ka rezultuar me ndonjë rezultat. Është marrë vendimi për policin V. Me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor 2018-2019, ndërmarrja e Ferr. Pas të gjitha skandaleve të njëpasnjëshme dhe sidomos pas dështimit të shtetit Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje nga posti i Kryeministrit të Kosovës sepse është Kryeministri më i dështuar që ka pasur Kosova dhe rajoni, tuhet nga anetare te LDK-së dhe intelektuale shiptare ne Zvucer te prire nga Shefqet Dibrani, shkrimtar, transmeton agjencia e lajemeve “Presheva Jonë”. Kësaj radhe zyrtarë të lartë të kësaj partie janë duke i kërkuar që të bëjë gjithçka për të fituar në zgjedhjet e brendshme të PDK-së në Drenas. Avdullah Hoti kishte hyrë në politikë me LDK’në duke u bërë Nënkryetar i Isa Mustafës në Komunën e Prishtinës. Ai ka dhënë një arsye se pse nuk e ka bërë këtë, duke thën. Gjeni makinen ideale. Tohir i jep borxh vetes për arkat e Interit 12 Mars, 2016 Një Inter i çmendur në fushë, por jo më pak të çuditshme janë edhe lëvizjet që po bëhen në kryesinë e klubit për të mbrojtur bilancet, duke parë që edhe ky sezon vështirë se do të sjellë kapitale të freskëta ekonomike dhe shumë të rëndësishme nga Liga e. Për të monitoruar situatën dhe mbarëvajtjen e protestës, pjesëtarët e Policisë janë parë aty duke qëndruar para protestuesve. Xhemjalaj, që është edhe kryetar i degës së kësaj partie në Drenas, ka publikuar një procesverbal, kur pretendohet se Nisma në një vendvotim kishte 50 vota, derisa në numërimin …. * *SKETCHING W. Veseli merr mbështetjen e Gjermanisë për vizat 16:46, 17 Tetor 2018 Kryeparlamentari, Kadri Veseli, është pritur sot në një takim të posaçëm në Berlin nga homologu i tij gjerman, kryetari i Bundestagut, Wolfgang Schäuble. Adelina Ismaili merr lajmin e madh nga Bazeli Albanian Show 12 muaj më parë 12 muaj më parë Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Policia jep detaje për aksidentin në Shkabaj, disa të lënduar në QKUK. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Ndryshe, mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 20 raste të reja me koronavirus. Presidentja e vendit Atifete Jahjaga, sot në Vushtrri ka thënë se shpreson që si të gjitha komunat tjera të Kosovës edhe ato ne veri do ta shfrytëzojnë rastin e iniciativës së ndërmarrë nga Oda Ekonomike e Kosovës, Gjermane dhe ajo Amerikane, për të zhvilluar takime, si dhe për t’i adresuar telashet dhe projektet e tyre. Nuk dua të polemizoj me këtë lëvizje, aq më pak me krerët e saj ngase, qytetari ua ka treguar vendin, në veçanti “drenicasit” që këtu përpiqet të vetmashtrohet për dofarë fitoresh, sepse, në 17 vendvotime mori 0 (zero) vota. Një pyll ka marrë flake në Drenas gjatë mbrëmjes së sontme, raporton Front Online. fjalëkalimi juaj. Madhësia e tekstit. Kaçaniku merr masa pas rasteve të para me COVID-19, në vetizolim 13 punonjës të stafit mjekësor 123 kosovarë po presin për kthim nga SHBA-ja, ankohen për çmime të larta të biletave Në Itali, 333 persona të vdekur në 24 orët e fundit. 22:39 | 1 Gusht 2017. Makina bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Classified ads in Të gjitha komunat. Mësohet se shkaktarja e aksidentit ka marrë lëndime të rënda dhe është dërguar në QKUK, shkruan albeu. Ish-qeveria "Mustafa", kishte marrë vendim që stadium të ndërtohet në Bënicë, por […]. Traktora Makineri Bujqesore is on Facebook. 26/09/2018 Institucionet. “Ne shpalljen solemne të shpërblimit për komunat efektive dhe zbatim të ligjit nga USAID-i e kemi fituar një projekt nga i cili është nga programi i kësaj organizate i ashtuquajturi “Komunat Efektive” , në të cilën na është ndarë shpërblimi për meremetimin e nyejve sanitare të SHF “Bashkimi” në Drenas”, ka treguar. The club play in the Football Superleague of Kosovo, which is the top tier of football in the country. Mirë se vini! Hyni në llogarinë tuaj. Shtohet numri i rasteve me të infektuar në Kosovë. Traktora per shitje. If you still think that your website is infe. Shtabi emergjent i Komunës së Drenasit, i udhëhequr nga kryetari Ramiz Lladrovci bashkë me Komandanten e Policisë, Feime Bajrami dhe Drejtorin e QKMF-së, Ismet Bogiqi, kanë mbajtur mbledhje të rregullt, për të diskutuar gjendjen aktuale dhe zbatimin e masave preventive të virusit COVID-19. 10 000 EUR 05 Pri 23:09. Hoti tha se policia ka dalë në vendin e ngjarjes ndërsa pritet të vijë ekipi e mjekësisë ligjore për ta marrë trupin e pajetë të personit. Tregukosovar. Merrjep traktora gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura tregu i makinave te. Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe ish-kryesuesi i Kuvendit të Komunës së Drenasit, Naim Bazaj ka thënë se zgjedhjet e brendshme të PDK-së në degën e saj në Drenas mund të dështojnë si pasojë e "mospjesëmarrjes së kryesuesit të Komisionit për Organizimin e Zgjedhjeve në Drenas dhe përkrahësve të tij". Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, thotë se ka menduar të dorëhiqet nga detyra e ministrit pas publikimit të rastit të vajzës së mitur nga Drenasi që është keqtrajtuar së pari nga mësuesi e më pastaj edhe nga një zyrtar policor. Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Ministria e Punëve të Brendshme duke u bazuar në Ligjin për Shërbimin Civil të Republikës së Kosovës nr. Zjarrin që u nis tek vendi i quajtur “Te pishat e Gllobarit”, shpejtë u lokalizua dhe zjarrfikësit arritën ta vënë në kontroll. Feronikeli ka arritur fitore të madhe, duke mposhtur Lirinë në Prizren 2:0 me golat e Kastriot Rexhës. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Classified ads in Të gjitha komunat. Disa muaj pasi Florie Hajra është emëruar në krye të drejtorisë kundër krimit të organizuar në Policinë e Kosovës, familjari i saj ka marrë pozitë në njësinë e Antidrogës. Lladrovci nuk ndalet, merr edhe një asamblist nga opozita në PDK. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Naim Bazaj para zgjedhjes për të parin e PDK-së në Drenas kishte marrë mbështetjen e nivelit qendror të partisë së tij, por ai nuk arriti të zgjidhet në këtë post. Kryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës për degën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi sot ka folur për gjendjen e rëndë që është krijuar në veri të Kosovës pas imponimit të orës policore të Serbisë si dhe vendimit të autoriteteve serbe për të karantinuar komunat kosovare të Mitrovicës Veriore dhe Zveçanit. Toke 78 ari afer gjimnazit ne Drenas. Lereni hoxhen ta vazhdoje misionin e tij fisnik. Ne konsiderojmë që shkelja themeltare me rastin e zgjedhjes së Z. SHPËRNDAJE. Rama, premton pallat sporti në qytetin që vuan për bukën e gojës. Bazuar në rezultatet e të gjitha këtyre veprimeve hetimore, prokurori i rastit merr aktvendim për pushimin e hetimeve, të evidentuar me PP/II nr. Fushë Kosova - Trepça Ora 18:00 Stadiumi "Ekrem Grajqevci" - Fushë Kosovë. Policia jep detaje rreth aksidentit me fatalitet në Drenas. Nuk raportohet për të lënduar. Madhësia e tekstit. 2019 nga ora 23:00-00:30, 01. I lënduar nga Merr te gjitha lajmet ne email duke u anetaresuar:. “Kryetari Lladrovci merr vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike Komuna e Drenasit, respektivisht, Kryetari Ramiz Lladrovci, ka marr vendim që të ndalohet ndezja e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike gjatë festave të fundvitit në hapësirat publike dhe zonat e banuara, përjashtimisht datës së 31. Osmani e merr vesh nga mediat se LDK ka sot ka takim, ky është reagimi i saj Lladrovci: Veç një rast me COVID-19 në Drenas, shqetësuese zjarrvëniet e qëllimshme Krasniqi pas takimit te Kurti: Shkova për t’i treguar se ka bërë gabime me trajtimin e COVID -19. Kërkesa e Ronaldinhos dhe vëllait të tij që të kalojnë në arrest shtëpiak është hedhur poshtë nga gjyqtari. Është Nisma për Kosovën e Fatmir Limajt, ajo e cila mund t’ia marrë një njeri me shumë ndikim PDK-së, gjegjësisht degës së. Policia jep detajet e fundit për plagosjet e djeshme në Drenas. com 22 Shtator 2019, 19:10 Lajme. Në kuadër të investimeve kapitale që kanë për qëllim përmirësimin e infrastrukturës sportive, Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi me Komunën e Drenasit, qëllimi i të cilit është mbështetja financiare për “Ndërtimin e Stadiumit të futbollit në Drenas”, projekt me vlerë prej 1 milion e 900 mijë euro. al, Hybamboomouthwashpus_Hydent, Mer jep ndero, Mjete bujqesore Hamataj, Mjete bujqesore ne shitje, Makineri bujqesore, Agrar-Traktor, Agritek-Traktora bujsor, Rinait Tractores, Umaweb Magazine Usato Macchine Agricole ‎, Agrimir Pullukcu. If you have something to sell, publish your ad for free!. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Mirëpritur! Hyni në llogarinë tuaj. Ne menyre qe dialogu dhe komunikimi te jete konstruktiv dhe ti vije ne ndihme antareve te tij, eshte me rendesi qe te njihen dhe zbatohen me perpikmeri rregulloret e bredeshme te ketij grupi. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Pra këtu flitet për një konflikt të mundshëm të interesit sepse mund të ketë një ndikim…Këto lidhje duhet të hulumtohen”. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Fitnes/Ushtrime Drenas. Dëshira e tij do të realizohet, më 27 mars 1999, duke u inkuadruar në Batalionin e Tretë të Brigadës 131 "Jusuf Gërvalla" të Zonës Operative të Dukagjinit. Drita merr rrugë për në Turqi, gati për fazën. Vërshimet në Rahovec - Momenti kur uji e merr me vete një qytetar. com tel: 038 76 76 76 fax: 038 76 76 78. Në kohën kur janë afruar zgjedhjet lokale, dhe po paralajmërohet mbajtja edhe e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, partitë janë aktivizuar për t'i forcuar radhët e veta. Ole Gunnar Solskjaer, po përqendron vëmendjen e tij në nënshkrimin e një qendërmbrojtësi të ri, mesfushori qendror dhe një sulmuesi Harry Maguire, Bruno Fernandes dhe Paulo Dybala thuhet se të gjithë janë në radarin e Norvegjezit, edhe pse tani duket se gjigantët e Premier League kanë synime të tjera në mendje,përcjell ORAinfo. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e. Digjet punëtoria në Drenas, shkaktohen dëme April 28, 2020. Presidentja e vendit Atifete Jahjaga, sot në Vushtrri ka thënë se shpreson që si të gjitha komunat tjera të Kosovës edhe ato ne veri do ta shfrytëzojnë rastin e iniciativës së ndërmarrë nga Oda Ekonomike e Kosovës, Gjermane dhe ajo Amerikane, për të zhvilluar takime, si dhe për t’i adresuar telashet dhe projektet e tyre. /gazetametro. Pra, Albin Kurti merr 99. Haradinaj merr mbështetje në Gjilan. Futbollisti i skuadrës franceze Reims është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës në seancën stërvitore të 3 shkurtit, duke dhënë kështu edhe një mesazh rikthimi. Tractorspotter Recommended for you. Në total, numri i fituesve për këto komuna është 3950. 05/20/2018 14:48 të zhvilluar në Drenas. Një pyll ka marrë flake në Drenas gjatë mbrëmjes së sontme, raporton Front Online. E Komuna e Drenasit përmes një postimi në Facebook u […]. Ajvaz Berisha, i njohur si komandant “Tigri”, ka arritur të marrë votat që të kandidohet për deputet në Këshillin e Qendrës së VV-së në Drenas. Haradinaj shkon në Drenas, në bastionin e PDK-së dhe jep deklarata të forta Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 16 August 2019 Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka vizituar degën e partisë së tij në Drenas, ku ka theksuar se vlerë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës është sinqeriteti me veten dhe. Me vendimin e prokurorit rasti është inicuar tutje. Vetëm dje në tërë Kosovën u. Armend Abazi shënoi golin e parë në minutën e 28’, pesë minuta më vonë për 2-0 u kujdes Osman Mëziu, në minutën e 55’ shënoi Ermal Veliqi kurse në të 60’ shënoi Diar Mustafa, golin e pestë e shënoi Armend Abazai, që ishte goli i tij i dytë në ndeshje, ndërsa golin e. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Fitnes/Ushtrime Drenas. Limaj ka thënë se është shqetësuese fakti se si një vajzë e mitur u abuzua seksualisht nga një mësues, i cili duhej ta edukonte dhe një polici i cili është i thirrur të ofroj siguri për qytetarët e vendit. Makina bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Prokuroria po dyshon se vajza […]. zoti ka falur qdo gje ne kete bot dhe te gjith muslumanet te jemi krenar dhe te lumtur qe kemi fen islame. Goli i vetëm i Mario Morinës ishte i mjaftueshëm që Prishtina të triumfojë ndaj skuadrës nga Drenasi, të cilën tani e ka kaluar në krye të renditjes tabelore të ligës elitare kosovare, raporton Gazeta Express. Lajme në Drenas dhe Skenderaj po veprohet ndryshe. Classified ads in Të gjitha komunat. Besmir Selimi está en Facebook. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Ramiz Lladrovci ka dhënë dorëheqje pas kandidimit për kryetar të Drenasit nga PDK-ja. BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET. Komunikata e plotë e Prokurorisë: Prokuroria Themelore në Prishtinë njofton opinionin se lidhur me rastin për dyshim të keqpërdorimit seksual ndaj të miturës nga Drenasi, A. Anëtari i Kryesisë së Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Isa Xhemajlaj, ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një pretendim për manipulim me vota në Drenas. prokurori i rastit merr aktvendim për pushimin e hetimeve,. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes blej gjera te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te. Tek ne do te gjeni TrAkTORA te markave te ndryshme si dhe makineri bujqesore te markave me te njohura ne treg. Në këtë situatë të krijuar, gjyqtari …. 217 244-4822. Studenti kosovar që merr oferta pune nga e gjithë bota, Faleminderit zotit që më jep shpirt. Komuna e Drenasit ka shpallur tender në vlerë prej […]. “Prandaj, MAShT shpreh shqetësim dhe indinjatë në lidhje me këtë …. Fushë Kosova - Trepça Ora 18:00 Stadiumi "Ekrem Grajqevci" - Fushë Kosovë. 2017, kurse, prokurori i çështjes ka marrë aktvendim […]. Politika e privatësisë. Shpallje në Të gjitha komunat. SHPËRNDAJE. Por, prokurori kujdestar në Departamentin e Krimeve të Rënda të […]. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka marrë pjesë në inaugurimin e monumentit të Shën Nënë Terezës, në Trevizo të Italisë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Albulena Haxhiu, deputete në Kuvendin e Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, tha se janë të obliguar të adresojnë çdo ditë çështjet gjinore, për secilën grua dhe vajzë që përballet me probleme të tilla. 2017, kurse, prokurori i çështjes ka marrë aktvendim per fillimin e hetimeve më 10. Tregukosovar. Të gjitha Sport dhe rekreacion Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Drenas. Ai deklaroi se Bleranda dje, e enjte, kishte qenë në Drenas për të kryer punë rreth një patentë-shoferi. poenave 6 : – Bën kataligimin e librit. *Qendra Multimedia, Pristina, and Tirana Art Lab – Center for Contemporary Art, Tirana, are pleased to announce a *Call for Entries *to attend the upcoming graphic novel workshop in Pristina, Kosovo, from: *May 5 – May 11, 2012*. Pas ofanzivës së parë serbe në shtatorin e vitit 1998, Abria ishte djegur shkrumb e hi dhe Fehmiu detyrohet të tërhiqet me gjithë familjen e gjërë në Drenas te axha i tij. Merrjep traktora gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura tregu i makinave te. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Traktora Bujqesor Agro-Hamataj, Traktora, N. Afet Morina, sekretar i PDK-së- dega në Drenas, Behxhet Kastrati, kryetar i PDK-së, nëndega Tërstenik, Driton Qelaj, anëtar i KD-së së PDK-së- dega në Drenas, Elmi Gara, kryetar i seksionit të PDK-së në Kishnarekë dhe Sherif Bajrami, anëtar i PDK-së, sot kanë aderuar në Nisma për Kosovën. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Në dëgjimin e radhës në gjykatë, gjyqtari ka […]. Ajo më pas kishte hipur në autobus për t'u kthyer […]. ”Pas rezultateve të pakënaqshme, Trajneri Teo Hojc merr përgjegjësinë për humbjet dhe jep dorheqje nga pozita e kryetrajnerit.